Image

Image

HAKKIMIZDA

PENCERE VE KAPI SİSTEMLERİ

Hakkımızda

Pensa PVC pencere ve kapı profilleri üretimi yapmak amacıyla İstanbul'da kurulmuştur. Kaliteli üretim anlayışı ile yola çıkan Pensa, üretimini yüksek teknolojiye sahip Almanya üretimli makineleri ile yapmaktadır. Pensa, tüm iklim koşullarını göz önünde bulundurarak hazırlanan profil ürünleriyle Güney Amerika'dan Asya'ya, Avrupa'dan Avustralya'ya dünyanın birçok yerine ihracat yapmaktadır. Üretimin her aşamasında kalite kontrolünü gerçekleştiren Pensa, Mühendisinden Sevkiyatçısına, düzenlediği hizmet içi eğitimlerle uzman bir kadroya sahiptir. Ürünlerinde kalitenin yanında estetiğe de önem veren Pensa, zengin profil çeşitleri ve renk seçenekleri ile değerli mimar, mühendis ve dekoratörlerin vazgeçilmez tercihi olmuştur.

NEDEN Image ?

Image

Tüm iklim koşulları göz önünde bulundurularak hazırlanan Pensa ürünleri, ileri Alman teknolojisi ile üretilmektedir. Teknolojiyi yakından takip eden Pensa, ürün kalitesinden ödün vermemek ve en iyi kaliteyi yakalayabilmek için daima ileri teknoloji kullanmaktadır.

Image

Toplu konuttan villaya, her kata özel olarak üretilen Pensa PVC Profilleri geniş ürün yelpazesine sahiptir. Renk seçeneklerine ve kullanım alanlarına göre alternatifleri bulunan profiller ihtiyaç ve tercihlere özel olarak üretilmektedir. Havalandırma yöntemleri gözetilerek üretilen pencereler yüksek binalarda dışa açılır sistemlere sahiptir. Pensa bayileri, tüm ürünlerinde pencerenin düzgün çalışmasını sağlayan kaliteli aksesuarlar kullanmaktadır.

Image

Ürünlerinin estetiğinden kalitesine, müşteri memnuniyeti için en iyi şekilde üretimlerini gerçekleştiren Pensa satış sonrası da hizmetlerine devam etmektedir. Pensa tüm ürünlerine bina ömrü kadar garanti vermektedir.