Image

Nasa Serisi

Özel ray ve kasaları ile her türlü sürgülü sistem pencere yapabilme imkanı veren Nasa Serisi, uygulaması güç detayları, olağanüstü tasarımı sayesinde çözümleme olanağı sunmaktadır. Ayarlı metal makaraları, rahat ve sessizce açılıp kapanmayı sağlarken, özel olarak tasarlanmış EPDM ve fırça contaları sayesinde ısı, ses ve toz izolasyonunda oldukça yüksek yalıtım sağlamaktadır.


Nasa Serisi, kullanılan kilitleme sistemi, güvenliği maksimum seviyeye çıkarması, geniş görüş açısı, dar mekanlar için mükemmel çözümler sunması ile oldukça ideal bir üründür.

• 3 mm et kalınlığında ve 3 odacıklı olup, 4 mm'den 20 mm'ye kadar tek,çift cam veya panel uygulama olanağı verir.

• İki raylı ve sabit bölmeli olarak tasarlanmış kasaları ile her türlü sürgülü sistem pencere yapma olanağı sağlar.

• NASA seri bugüne kadar uygulamada çözümlenememiş detayları olağanüstü tasarımı sayesinde çözümleme imkanı bulmuştur.

• Sürme sistemde yekpare olarak alt tarafta veya üst tarafta yatay hareket edebilme, kanat profili kullanmadan sabit bölüm yapabilme, ayrıca kanat içerisinde yatay veya dikey ara kayıt kullanabilme imkanı sağlar.

• Ayarlı metal makaraları,rahat ve sessizce açılıp kapanmayı sağlarken, özel olarak tasarlanmış EPDM ve fırça contaları sayesinde de ısı,ses ve toz izolasyonunda oldukça yüksek bir yalıtım sağlar.

• Kullanılan kilitleme sistemi, güvenliği maksimum seviyeye çıkarır, geniş görüş açısı sunan, dar mekanlar için oldukça ideal bir çözümdür.

Teknik Kataloğu Görüntüle